logo biomax

Testy alergiczne

Testy alergiczne metodą biorezonansu można wykonywać u dzieci od 3-ego miesiąca życia. Testy wykonujemy całkowicie bezinwazyjnie , bezboleśnie i bez żadnych skutków ubocznych a wyniki są natychmiastowe.

 

W naszym gabinecie można wykonać testy na ponad 1200 różnych alergenów oraz pacjenci mogą przynieść próbki alergenów z własnego otoczenia np.: kosmetyki , pokarmy , tkaniny , kurz domowy , rośliny , środki chemiczne , środki przemysłowe, proszki do prania , sierści zwierząt , woda z kranu, przyprawy , zioła.

 

Ważne jest zwrócenie uwagi aby przystępując do wykonywania testów nie stosować leków przeciwalergicznych (sterydowych , przeciwhistaminowych, maści , kropli do oczu , kropli do nosa) w okresie ostaniach 2 tygodni gdyż może to spowodować blokadę reakcji alergicznych i test możne być nie do końca dokładny. Jeśli obawiamy się odstawienia leków , można wykonać test i wykryć najmocniejsze alergeny a po ich odczuleniu, wykonać ponownie test kontrolny już nie stosując leków. Oczywiście test kontrolny jest bezpłatny.

 

Wykonujemy następujące testy:

Testy alergiczne